$sBanner

Artystyczne menu

LaGruppa


Koncert Duetu LaGruppa, których słowo i muzyka są równie ważne, tak że nie sposób się nimi nudzić.

Duet LaGruppa tworzą:

Cezary Rogalski – basista, gitarzysta, kontrabasista, muzyk wykształcony przez szkoły jak i liczne zespoły; grał większość istniejących rodzajów muzyki: od progresywnego metalu, przez bluesa, szanty, poezję śpiewaną po muzykę ludową. Obecnie związany z trzema trójmiejskimi zespołami mniej lub bardziej folkowymi. Wyznawca basizmu gorzkiego, rodem z „Kontrabasisty” Suskinda.

Izolda Trojanowska – multiinstrumentalistka, wokalistka, kompozytor, aranżer lecz przede wszystkim skrzypaczka. Jej gra potrafi zadowolić najbardziej wymagających słuchaczy, a perfekcyjnie opanowana sztuka improwizacji wzbudza ogólny podziw i uznanie. Jej wszechstronność i warsztat sprawiają, że znakomicie odnajduje się w rozmaitych nurtach muzycznych. Związana z trójmiejskimi zespołami: „Na Bani” i „Gdańska Grupa Folkowa”.

Zapraszamy gorąco na wieczór z piosenką literacką. Prezentować będziemy autorski repertuar, przypomnimy również najpiękniejsze piosenki z nurtu folku poetyckiego. Będzie lirycznie, drapieżnie i refleksyjnie”.

Serdecznie zapraszamy!