$sBanner

Artystyczne menu

Danjah & Michał


Duet
DANJAH & MICHAŁ

Danjah Ujazdowska - młoda studentka Akademii Muzycznej w Gdańsku która od niedawna rozpoczęła swoją przygodę na scenie trójmiejskiej i nie tylko. Wykonuje covery piosenek z pogranicza jazzu, soulu, popu i R&B w ciekawych aranżacjach. Od niedawna pracuje nad własną twórczością którą w najbliższym czasie będzie można usłyszeć na żywo. Ogromną inspiracją są dla niej wokalistki Joss Stone i Lianne la Havas, a także jej berberyjskie korzenie, których wpływ będzie można usłyszeć w utworach.

Michał Zeltman: gitarzysta, kompozytor, aranżer. Student Akademii Muzycznej w Gdańsku na Wydziale Jazz i Muzyka Rozrywkowa. Swój warsztat muzyczny rozwija od wielu lat biorąc udział w warsztatach muzycznych prowadzonych między innymi przez takich muzyków jak: Marek Napiórkowski, Marek Raduli czy Piotr Domagała. Jego zainteresowania muzyczne obejmują takie style jak jazz, blues, funk, rock i szeroko pojęte world music. Współtwórca i muzyk trójmiejskiego zespołu Laboratorium Pieśni eksplorującego muzyczny materiał źródłowy kultur z całego świata. Twórca muzyki teatralnej, aktor teatrów niezależnych.

Artyści zaprezentowali standardy muzyki rozrywkowej z pogranicza jazzu, soulu, R&B i popu w których nie zabraknie improwizacji i zabawy formą.

Bliższe informacje: http://www.youtube.com/watch?v=PphWTvCIcgI

Serdecznie zapraszamy!