$sBanner

Artystyczne menu

Ballady i Romanse - Julia Vikman Band


Serdecznie zapraszamy na
Wieczór Ballad i Romansów
w wykonaniu
Julii Vikman

wstęp:
rezerwacje na e-mail: rezerwacja@caffeaniol.pl bądź osobiście w kawiarni

W programie wieczoru Ballady i Romanse z repertuaru Bulata Okudżawy, Czeslawa Niemena, Anny German, Żanny Biczewskiej, Wladimira Wysockiego i innych.

Julia Vikman (www.juliavikman.com) – pianistka, wokalistka, kompozytorka i producent muzyczny. Założycielka zespołu i wytwórni JVB, autorka projektów muzycznych m.in. The Autumn Dreams i Ballady i Romanse w wersjach estradowo i kameralnie. Jako jedna z nielicznych artystek ze swoimi projektami muzycznymi rozpowszechnia muzykę Słowiańską, ideę zbliżenia kultur i najwyższych wartości ludzkich. Występowała na jednej scenie z Marylą Rodowicz, Budką Suflera, Ryszardem Rynkowskim i innymi. Na swoim koncie ma cztery wydanych płyty i setki występów w Europie Wschodniej i Zachodniej.

Przemysław Popławski – założyciel Selekta Studio, pomysłodawca i realizator projektów Sny O Wolności, Stop The Time, współpracował i występował jako gość specjalny z Tomaszem Lipnickim (Lipali), Liroyem, Obywatel MC, Karen Edwads, Jarkiem Śmietaną i innymi. Aranżer i producent Trójmiejskiej sceny Hip-Hopowej.

Skład zespołu: 

Julia Vikman - wokal, gitara akustyczna
Przemysław Popławski  - skrzypce
Andrey Vasilyev - chórki, instrumenty perkusyjne

Bliższe informacje: www.juliavikman.com
oraz: http://www.tvgdynia.pl/julia-vikman-band-koncert-w-gdynskim-caffe-aniol/