$sBanner

Artystyczne menu

CROÍ band (IRL/PL)


Koncert irlandzkich singer-sogwriterów
okazji nadchodzącego dnia Świętego Patryka
wystąpił w Caffe Anioł

CROÍ band (IRL/PL) – traditional irish music and ballads

Christine B. Phelan - vocal, guitar, tin whistle
Brian Lalor - vocal, guitar
Dominic John Sebastian - vocal, bodhran
Paweł Chyziewicz - irish tin whistle and low whistle, bouzouki

wstęp: 20/25zł. - rezerwacja miejsc mailem rezerwacja@caffeaniol.pl bądź osobiście w kawiarni

Christine B.Phelan (IRL) – singer-songwriterka z Cork. Jej folk-popowe brzmienie składa się z elementów folku, country, bluesa i jazzu. Christine od dawna już występuje na irlandzkiej scenie muzycznej. Przez sześć lat była frontmenką zespołu "Parallel" z Cork, a niedawno zadebiutowała solo EP-ką "Sapphire", z którym to materiałem koncertuje w Irlandii i nie tylko. Podczas gdy EP-ka zdobywa dobre recenzje oraz radiowy czas antenowy w Irlandii Christine tworzy kolejne piosenki na nowy album, który ukaże się niebawem.

Brian Lalor (IRL) – Acoustic Country/Blues/Folk-Rock. Singer-songwriter zamieszkujący w County Cork. Piękno jego muzyki najlepiej opisują zdania krytyków i słuchaczy, a oto kilka z nich:

Brian sings in an amazing lightly spoken tone, evoking an ability to tell his stories through song in true folk style”.
Joe Salmon – FranksShedTV
"See What You Can Find has radio hit written all over it. Bursting with catchy hooks and Brians distinctive vocal style its sure to be a winner". Luan Parle - Meteor Award Best Irish Female
"This man can write a song - no doubt. More please".
Folk Words – Tim Carroll

Dominic John Sebastian (PL/IRL) – współczesny bard rodem z Gdyni muzycznie i życiowo związany z Irlandią. Dużo koncertuje podróżując po całej Europie, dzieląc się bogactwem dźwięków i przywożąc nowe inspiracje. W jego pełnych pasji i emocji utworach słychać wspomnienia wędrówek po Hiszpanii, tajemniczą atmosferę spowitych mgłą wzgórz Irlandii oraz historie napotkanych ludzi wplecione w nastrojowe folk-rockowe brzmienie. Dominic John Sebastian ma na swym koncie jeden album longplay oraz dwie EP-ki. Singiel Cmon Girl wraz z pięknym zimowym teledyskiem zyskał szczególne uznanie wśród krytyków i odbiorców.

Serdecznie zapraszamy!