$sBanner

Artystyczne menu

Recital. Remigiusz Kuźmiński


Recital. Remigiusz Kuźmiński


wstęp:
rezerwacja miejsc osobiście bądź przez mail rezerwacja@caffeaniol.pl

Remigiusz Kuźmiński - uznany bydgoski artysta, absolwent Akademii Muzycznej im. Feliksa Nowowiejskiego w Bydgoszczy wykona
wysokiej jakości kompozycje liryczno - poetyckie z elementami popu, jazzu, swingu, funky solu i r&b, oraz kolędy, pastorałki i utwory zimowe w nowoczesnych aranżacjach.

Absolwent Akademii Muzycznej w Bydgoszczy na kierunku - wokalistyka i dyrygentura, oraz Państwowej Szkoły Muzycznej II st. w Inowrocławiu na kierunku - wokalistyka. Obronił pracę magisterską i recitale dyplomowe uzyskując wyższe wykształcenie muzyczne z tytułem magistra sztuki, dyplomowanego wokalisty i dyrygenta, oraz pełne kwalifikacje pedagogiczne. W czasie studiów kształcił technikę wokalną i dyrygencką w zakresie jazzu, muzyki estradowej i muzyki klasycznej, natomiast w średniej szkole muzycznej doskonalił wokal tylko w zakresie klasyki. Studiował i uczył się w klasie śpiewu dr Joanny Żółkoś - Zagdańskiej, prof. Krzysztofa Szydzisza, prof. Janusza Ratajczaka i prof. Małgorzaty Ratajczak, natomiast dyrygowanie studiował w klasie prof. Moniki Wilkiewicz, prof. Radosława Wilkiewicza i prof. Andrzeja Zubka. Artysta urodził się 1 maja 1981 roku w Szubinie na Pałukach, a wychowywał w Zalesiu Barcińskim. Pochodzi z bardzo muzykalnej rodziny. Jego pradziadek był dyrygentem oraz założycielem orkiestry dętej, siostra i wielu innych krewnych śpiewało w chórze, natomiast ojciec jest doświadczonym instrumentalistą. Zadebiutował na scenie w wieku sześciu lat i od tamtej pory muzyka stała się jego pasją, powołaniem oraz sposobem na życie. Jako nastolatek bardzo dużo występował i osiągał sukcesy na festiwalach. Od momentu rozpoczęcia edukacji muzycznej jego praca estradowa przybrała zawodowy format. Muzyk koncertuje zarówno na scenach krajowych, jak i zagranicznych. Współpracuje również z wieloma uznanymi osobistościami. Wykonuje muzykę niszową prezentując wysokiej klasy kompozycje z elementami popu, jazzu, swingu, funky, soulu i r&b. Można także go usłyszeć w partiach musicalowych, gospelowych, pop - operowych i liryczno - poetyckich.

Oficjalna Strona Artysty: www.remigiuszkuzminski.pl

Serdecznie zapraszamy!