$sBanner

Artystyczne menu

Świat Aniołów


Wystawa obrazów "Świat Aniołów" Marioli Wiwatowskiej

Wystawa "Świat Aniołów" Marioli Wiwatowskiej ma na celu zaprezentowanie obrazów i rysunków energetycznych przedstawiających wizerunki Aniołów. Malarstwo energetyczne polega na intuicyjnym doborze kolorów i form, w stanie skupienia i wyciszenia wewnętrznego. Krótko mówiąc, jest to malowanie w przestrzeni Serca. I do przestrzeni Serca odbiorców poprzez swoje wysokie wibracje dociera.
Autorka prac w stanie medytacyjnym łączy się z Aniołami, czego wynikiem jest przekaz ich energii, utrwalony w postaci wizerunku. Tworząc poddaje się anielskiemu prowadzeniu, niczego z góry nie zakłada i nigdy nie wie, w jakiej postaci objawi się Anioł. Wizerunki często zawierają różne symbole, niosące ukryte anielskie przesłania. Malując czuje się pośrednikiem pomiędzy światem eterycznym, duchowym a światem materialnym, ziemskim.
Mariola Wiwatowska ukończyła 2 stopnie warsztatów malowania intuicyjnego Vedic Art oraz warsztaty malowania mandali. W lutym 2014 roku w łódzkim Centrum Rozwoju Osobistego "Inspirosa" odbyła się jej pierwsza indywidualna wystawa prac Vedic Art "Sercem malowane". Jej prace znalazły się również na dwóch wystawach zbiorowych w Łodzi, skąd pochodzi.

Więcej na jej stronie:
http://mariowiwa.simplesite.com/