$sBanner

Artystyczne menu

Wstawaj szkoda dnia!


Wystawa "Wstawaj szkoda dnia!"

Weronika Belczewska - fotografia

Wstawaj, szkoda dnia!” to seria zdjęć, która obudzi Was do życia. Fotografie zrodzone z pasji i nieodpartej chęci odkrywania nowych miejsc. Odnajdź siebie w porannych mgłach, na leśnej ścieżce lub nad brzegiem jeziora, które każdego dnia wygląda inaczej. Poczuj się zainspirowany, wyjdź z domu, rozejrzyj się i ciesz się chwilą. Uwierz, że nawet najkrótszy spacer może okazać się wspaniałą przygodą.

http://belczewska.portfoliobox.net

Weronika Belczewska
Prawdziwą wartość w jej życiu mają między innymi te momenty, podczas których robi zdjęcia. Kojarzą jej się z wyjątkowymi chwilami: z podróżami, ze wstawaniem o świcie, z zapachem nadchodzącego lata, z ekscytacją, że to co się dzieje, istnieje naprawdę. Fotografia jest jej sposobem na poszukiwanie przygód i na upamiętnienie ulotnych chwil. Robiąc zdjęcia chciałaby zmotywować do ruszenia się z codziennej rutyny w świat pełen interesujących miejsc.
Studentka piątego roku Gospodarki Przestrzennej na Uniwersytecie Gdańskim. Obecnie pisze pracę magisterską na temat „Światła w przestrzeni miejskiej – przykład Trójmiasta”. Interesuje się architekturą krajobrazu, chciałaby przyczynić się do pozytywnych zmian w przestrzeni. W wolnym czasie lubi spacerować i czytać książki. W 2013r. jej zdjęcia zdobiły ściany kawiarni Starbucks w Galerii Manhattan w ramach festiwalu FAMA. W 2015r. brała udział w Targach Sztuki organizowanych przez Alegorię Kultury Trójmiejskiej.

Serdecznie zapraszamy!