$sBanner

Artystyczne menu

Afryka - Marek Seweryński


Ze względów niezależych od nas nastąpiła zmiana prelegenta!

O podróżowaniu po Afryce opowie p. Marek Seweryński.

Serdecznie zapraszamy!

Planowane spotkanie odbędzie się w innym terminie.


„100 pomysłów na podróżowanie” – spotkanie autorskie

Zapraszamy na spotkanie autorskie z Bernadettą (Bebe) Baran połączone z prezentacją „Jak podróżować tanio i często?
W trakcie spotkania dowiecie się m.in.:
- o czym jest książka i dlaczego warto ją kupić (w promocyjnej cenie 30zł.)
- dlaczego warto podróżować
- w jaki sposób spędzam ponad 40 dni w podróży w ciągu roku pracując na etacie
- jak podróżować tanio i często
wstęp wolny

Książka jest z jednej strony kompendium wiedzy o tanim podróżowaniu: o sposobach komunikacji, tanich noclegach, możliwościach darmowego podróżowania, np. w ramach praktyk studenckich, wolontariatów, jak również inspiracją dla ludzi, którzy w swoim życiu spotykają się z różnymi barierami tj. choroby, niepełnosprawność, brak funduszy, własne ograniczenia.
Autorka książki – Bernadetta (Bebe) Baran, przeprowadziła wywiady z Anną Chagowską (Salsa Libre), Magdą i Marcinem Musiałami (Poznajemy Świat, Magda i Marcin), Łukaszem Superganem (blog), Kubą Rydkodymem (Plecak wspomnień), Fundacją Kadry ze świata, Anną Olej - Kolbos (małypodroznik.pl), Romanem Roczeniem (muzyk), Teresą Bancewicz, Jarkiem Frankowskim & To nie koniec Drogi i innymi.
Kim jest Bebe?
„Podróżuję od 3 lat i do tej pory udało mi się odwiedzić 21 krajów oraz objechać naszą piękną Polskę wzdłuż i wszerz - wszystko tanim kosztem. Dzięki podróżowaniu moje życie zupełnie się odmieniło, ja sama stałam się bardziej otwarta, ufna ludziom, wyzbyłam się wielu stereotypów, zaczęłam przełamywać swoje słabości a także uświadomiłam sobie, że każdy człowiek ma prawo do szczęścia i nie potrzeba wiele, aby je odnaleźć. Podróże kształcą i są źródłem niesamowitych doświadczeń, ale także stawiają nas w obliczu różnych wyzwań. Książka to tak naprawdę początek mojego projektu. Chcę publikować kolejne pomysły i opisywać prawdziwe historie ludzi, aby inspirować innych do działania” – pisze autorka
więcej informacji na stronie www.100pomyslow.org.pl
Instagramie: @100_pomyslow
Facebooku: 100 pomysłów na podróżowanie
Serdecznie zapraszamy!