$sBanner

Artystyczne menu

Wieczór z Bardem w Spódnicy


Wieczór z bardem w spódnicy


Marzena Nowakowska z zespołem
Paweł Tomaszewski - gitara akustyczna i ukulele basowe
Robert Wojewódka - cajon

Spotkanie z piosenką autorską i poezją śpiewaną w wykonaniu barda w spódnicy – Marzeny Nowakowskiej. W pierwszej części były utwory autorskie – poetyckie opowieści o spotkaniach, życiu, miłości, oczekiwaniu i nadziei… o czasie i szczęściu. W drugiej odsłonie – piosenki do tekstów m.in. Aleksandry Bacińskiej, Tadeusza Śliwiaka, Agnieszki Osieckiej, a także z repertuaru grupy Pod Budą.

Marzenie towarzyszyli muzycy: Paweł Tomaszewski - na gitarze akustycznej i ukulele basowym oraz Robert Wojewódka – na cajonie.

Marzena Nowakowska – bydgoszczanka - na co dzień polonista i historyk, redaktor tekstów, poetka, pisze i komponuje piosenki z kręgu poezji śpiewanej. Laureatka ogólnopolskich festiwali piosenek autorskich, studenckich i turystycznych, tj. Natchnieni Bieszczadem, Nocnik, Danielka, czy Bakcynalia. Jej teksty nagradzano i wyróżniano m.in. na Bazunie, Giełdzie Piosenki w Szklarskiej Porębie, czy w Konkursie o Kwiat Polany. Ma na koncie bezcenne tytuły Nagrody Publiczności na: OTGPS w Szklarskiej Porębie 2014, OPPT Danielka 2014 i Nocnym Śpiewaniu na Zamku w Radzyniu Chełmińskim 2015.

Coś na zachętę:
https://www.youtube.com/watch?v=Ql1VPv6VRM8