$sBanner

Artystyczne menu

Piosenki Wieczorową Porą


Koncert "Piosenki Wieczorową Porą" w wykonaniu duetu Ania Judycka i Zbyszek Szukalski oraz Waldka Chylińskiego

wstęp: xx zł.
rezerwacje na e-mail: rezerwacja@caffeaniol.pl bądź osobiście w kawiarni

Coś bliżej o artystach? Tylko dla przypomnienia...

Anna Judycka
Przygodę ze śpiewaniem zaczęła w szkole średniej od konkursu piosenki francuskiej, na którym zdobyła wyróżnienie. Później przyszedł czas na maturę a krótko po niej na udział w programie Michała Wiśniewskiego "Jestem jaki jestem". Zaraz po emisji zdecydowała się na udział w programie IDOL, tam dotarła do etapu klubowego i zajęła miejsce w czołowej piętnastce. Po drodze współpraca z akompaniatorami Ireny Santor i innych czołowych gwiazd muzyki wcześniejszego pokolenia. Następnie: "Tak to leciało", "Bitwa na głosy" w drużynie Maćka Miecznikowskiego. Później w 2011 dołączyła do zespołu "Wolny Przedział", z którym nagrała płytę "Śpiew to życie". Latem 2012 odeszła z zespołu. Po trzech latach ponownie wznawia działalność z kompozytorem i gitarzystą Zbyszkiem Szukalskim. W ich repertuarze utwory nastrojowe, klimatyczne, skłaniające do refleksji.

Zbigniew Szukalski
Absolwent Szkoły Muzycznej I st. w klasie fortepianu w Kętrzynie. W czasach studiów na Politechnice Gdańskiej wraz z siostrą Anią reprezentował środowisko Trójmiasta w licznych ogólnopolskich przeglądach piosenki turystycznej, gdzie kilkakrotnie wygrywał, wygrywały też jego kompozycje do słów poety Waldemara Chylińskiego. Wylansowali takie przeboje jak "Dróżnik", "Już lato", "Nie ze mną", "Liryk na jesień", "Taniec jesieni", "Uśmiechnięte dziewczyny". Po wieloletniej przerwie, wraz z finalistką programu "Szansa na sukces" Dominiką Franiak wznawia działalność i nagrywa płytę "Powroty". Później skład się powiększa i powstaje zespół "Wolny przedział", w którym aktywnie działa do marca 2015 roku.

Waldemar Chyliński
Poeta i bard. Wygrał Festiwal Piosenki Studenckiej w Krakowie, zdobył II miejsce na Ogólnopolskim Przeglądzie Piosenki Autorskiej OPPA. Założył zespół "Kaczki z Nowej Paczki", który wywalczył główną nagrodę w Opolu w Koncercie Debiutów. Nagrał prawdziwą perełkę - płytę "Słowa" z towarzyszeniem czołowych muzyków w kraju. Piosenka "Wszystko co złe omija mnie" sł. Waldemar Chyliński, muz. Stanisław Sojka w wykonaniu Grażyny Łobaszewskiej zdobyła główną nagrodę na festiwalu w Opolu. Utwory Waldemara Chylińskiego maja w swoim repertuarze: Elżbieta Adamiak, Adriana Biedrzyńska, Grażyna Łobaszewska, Magda Umer, Mr. ZOOB, Czerwony Tulipan, Beata Bartelik, Jacek Zwożniak, Sandra Volodoff, zespół Babsztyl oraz Wolny Przedział.

No i coś na zachętę.....
https://www.youtube.com/watch?v=wIfQmiFWhtI