$sBanner

Artystyczne menu

Muzyka Duszy


Muzyka Duszy
Koncert - kąpiel w dźwiękach mis i gongów tybetańskich oraz śpiewu intuicyjnego
w wykonaniu gdyńskiej artystki: Magdaleny Pfeifer

Podstawą koncertu są majestatyczne gongi, które emanują pełnią dźwięku, jego niezwykłą głębia otula i przenika, harmonizując Ciało, Umysł i Duszę, wchodząc z nimi w rezonans na poziomie atomów, masując wszystkie komórki ciała, dotykając ciał subtelnych. Wsłuchując się w brzmienie gongów dotykamy Absolutu, wyruszamy w podróż w głąb siebie. Dźwięk gongu to twórca siły, spokoju i uzdrowienia.
Ważnym elementem koncertu jest śpiew intuicyjny oraz mantry lub śpiewane modlitwy. Głos ludzki jest instrumentem posiadającym świadomość i emocje, przekazuje również treści w słowach, łatwo jest kierować jego energią i przez to staje się potężnym narzędziem w muzykoterapii.
Absolutna pełnia dźwięków gongów i energetyczny głos artystki pozostawiają niezapomniane wrażenie, otwierają na kosmiczne wibracje i łączą z nimi, wyjątkowo silnie relaksując i harmonizując Duszę, Umysł i Ciało. Dla wielu koncert jest cudownym stanem odprężenia, podczas którego doświadczają swobody i lekkości. Czują się młodsi, zdrowsi oraz przepełnieni energią i chęcią życia.

Magdalena Pfeifer
Jest artystką działającą na wielu poziomach – śpiew (sopran, wieloletni pracownik chóru gdańskiej opery), który jest ważnym elementem jej koncertów mis tybetańskich i gongów. Występy na scenie traktuje jako swego rodzaju magię – ma poczucie, że zabiera swoich widzów i słuchaczy w czarodziejskie krainy; malarstwo (akwarele); rękodzieło. W medytacji maluje specjalnie dedykowane dla konkretnej osoby anioły opiekuńcze, mandale. Ozdabia również nimi przedmioty codziennego użytku. W swojej pracy artystycznej pracuje z uzdrawiającą energią Światła, by wszystko, co wykonuje mogło nią emanować dla dobra odbiorców.
Ukończyła kursy bioterapii u Cypriana Toruńskiego oraz terapii dźwiękiem gongów i mis tybetańskich w szkole Petera Hessa, teraz pracuje z misami metodą autorską, miała także zajęcia z zakresu pracy z głosem i uzdrawiania dźwiękiem u Shirley Rodin oraz u polskiej śpiewaczki i propagatorki tych metod Olgi Szwajgier. Z powodzeniem prowadzi indywidualne lekcje śpiewu, a także warsztaty i zajęcia z terapii dźwiękiem, koncertuje łącząc dźwięki gongów ze śpiewem, osiągając przy tym niezwykłe efekty muzyczne i relaksujące, wpływając pozytywnie na zdrowie i samopoczucie słuchaczy. Uważa, że dźwięk i muzyka nie są obojętne dla człowieka, traktuje je jako narzędzia do osiągnięcia harmonii, uczy jak korzystać z ich dobrodziejstwa, tak, by życie uczynić pełniejszym i radośniejszym.
W stanach medytacji dźwiękowej (głównie śpiewu) maluje anioły i mandale inspirowane myślą o konkretnych osobach. Maluje również akty. Pisze utwory liryczne, felietony, komponuje piosenki. Projektuje przedmioty codziennego użytku.
więcej informacji
www.magdalenapfeiferarts.com
www.facebook.com/magdalenapfeiferarts