$sBanner

Artystyczne menu

Płonąca Gwiazdo Przyjdź


Zapraszamy na wieczór muzyczno-poetycki poświęcony twórczości

ERNESTA BRYLLA

pt. PŁONĄCA GWIAZDO PRZYJDŹ

z muzyką PIOTRA JANA ULATOWSKIEGO

w wykonaniu Beaty Andraszewicz

wprowadzenie: Renata Skelnik Kotlińska

W programie znajdą się nowe piosenki Piotra Jana Ulatowskiego do poezji Ernesta Brylla, i gdańskich poetek Małgorzaty Pośpiesznej – Zienkiewicz, Joanny Jarzymowskiej i Renaty Skelnik Kotlińskiej.
Zapraszamy na wieczór pełen niezwykłej atmosfery, w którym świat realny przenika w świat duchowy… a świat duchowy zmienia realny…

„Płonąca Gwiazdo Przyjdź” to projekt związany z ideą prezentacji w Gdańsku nowej muzyki tworzonej i wykonywanej przez wybitnych artystów, instrumentalistów i wokalistów. Głównym celem projektu jest przedstawienie nowych piosenek do słów znakomitego poety Ernesta Brylla na szczególny wieczór. Zaproszenie do projektu wybitnych i uznanych artystek jak Małgorzata Pośpieszna- Zienkiewicz, czy Renata Skelnik Kotlińskiej daje ogromne szanse na wykreowanie proponowanej przez nasz zespół muzyki na wysokim poziomie artystycznym. Rezultatem cyklu koncertów może być także nagranie profesjonalnej płyty- dostępnej w sprzedaży w całej Polsce na której wydanie tak niewiele brakuje… Może wśród państwa znajdzie się chętny darczyńca?

(fr. artykułu „Piotr Ulatowski muzyczna uczta ...” MAGAZYN GDAŃSKI)

Serdecznie zapraszamy!