$sBanner

Artystyczne menu

Dariusz Wudkowski


Recital Dariusza Wudkowskiego

Dariusz Wudkowski da popis wokalnych inspiracji i umiejętności. Artysta nagrał w ostatnim czasie singiel „Obłuda”, a teraz przedstawi szereg nowych odważnych kompozycji bluesowo/folkowych/ballad z mocno zaznaczonym rasowym akompaniamentem, które zostaną wydane na nowej płycie „Przemiana”.
Brzmienie odszukane gdzieś na krętych ścieżkach, jest elementem, który idealnie zagrał z przejmującym wokalem i mocnym głosem. Wudkowski ma talent do pisania tekstów i przynosi osobliwy stan ukojenia. Kiedy ktoś równie szczerze dzieli się tym, w co wierzy i czuje, nie czujemy się oszukani.
Blues drogi w najlepszym wydaniu. Dobra gitara i perfekcyjna melodia dopełniają ciepłego, choć pełnych rozwidleń tekstów. Wudkowski, który może trafić do waszych serc wart jest czasu. Koi, uspokaja i wycisza. Wypełnieni klimatem i siłą głosu, charakteru Darka ("Wiara") śmiało patrzymy na te dni bardziej szare.
Po występie będzie można nabyć Singiel „Obłuda” w cenie 20 zł
Z twórczością Artysty można się zapoznać z stronie http://www.darek-wudkowski.pl oraz na profilu Facebookowym https://www.facebook.com/Winettuu

Patronat wydarzenia: Park Basenowy w Chojnicach

Serdecznie zapraszamy!