$sBanner

Artystyczne menu

BOKEH


Pierwsze spotkanie nowej serii sobota, 28 marca 2015r. godz. 12.00-15.00

Warsztaty fotograficzne BOKEH

Zapraszamy - zapisy na nowe BOKEHowe warsztaty! 

Jeśli chcecie zacząć świadomie fotografować – niezależnie, czy jesteście początkujący, czy też mieliście trochę styczności z tym tematem – BOKEH zaprasza na nową serię warsztatów.

Ogłaszamy nabór na zajęcia, które rozpoczną się 28 marca.
Ludzie często – mając aparat – nie orientują się do czego służą jego różne funkcje, jak można je wykorzystać i do czego świadomie używać. Być może fascynuje was fotografowanie krajobrazów, przyrody, kwiatów czy owadów. Może chcecie zacząć robić zdjęcia różnych stylizacji „modowych”, czy też umieć sportretować swoich bliskich. Może pragniecie zająć się fotoreportażem, chwytaniem niepowtarzalnych ułamków sekund, w których czas, miejsce i niesamowite światło - współgrają ze sobą. Opowiadać obrazem poruszające historie. A może po prostu - uwiecznić życie swojej rodziny, jej wielu pokoleń, wspólnych tradycji, dzieci, dorastających niepostrzeżenie… Wystarczy mieć aparat fotograficzny. Nie musi to być „sprzęt” godny zawodowca. To nie aparat robi zdjęcia, ale Wy. Przyjdźcie, a nauczymy Was jak fotografować świadomie, by osiągać ujęcia, których oczekiwaliście.
Zapraszamy!
Nasze warsztaty to sześć sobotnich spotkań, trwających od godziny 12.00 do 15.00 - odbywać się będą w dolnej sali Caffe Anioł /ul. Kilińskiego 6 - Gdynia/.
Te zajęcia w trakcie których będziemy przekazywać Wam naszą wiedzę, zdobyte w szkołach fotograficznych i nie tylko - umiejętności, a także cenne doświadczenia – są zajęciami płatnymi. Potwierdzeniem uczestnictwa w warsztatach jest dokonanie wpłaty na konto.

O szczegóły można pytać mailowo, lub telefonicznie.
Nasze maile
wushum@gazeta.pl
waldekpietrzak@gazeta.pl
Telefony
513 928 310
510 820 954
609 825 320

Serdecznie zapraszamy!